Nadleśnictwo Pszczyna

Nadleśnictwo Pszczyna

Zapraszamy na półkolonie!

kliknij po więcej szczegółów

Półkolonie – Kwatera Osowiec

Witamy na naszej stronie

Kwatera Myśliwska Osowiec zlokalizowana jest w osadzie leśnej o nazwie Osowiec w Sołectwie Piasek – Nadleśnictwo Kobiór. Jest to polana w centrum lasu, w odległości ok. 1 km od drogi szybkiego ruchu DK 1, między Tychami a Pszczyną.

Posiada 5 pokoi noclegowych 1, 2 i 3 osobowych z łazienkami, które mogą pomieścić wraz z dostawkami 10 osób. Duża sala kominkowa wraz z aneksem wypoczynkowym pozwala na przyjęcie grup. Otaczające kwaterę lasy Puszczy Pszczyńskiej obfitują w zwierzynę grubą, zachęcając do polowań, obserwacji zwierzyny i spacerów na łonie natury. Idealne miejsce na udany weekend czy spotkanie w ciszy i spokoju z dala od zgiełku i nerwowej codzienności…

Miejsce wspaniale nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju imprez, wesela, komunie, bankiety, przyjęcia, spotkania biznesowe, szkolenia firmowe, imprezy na zamówienie, ognisko dla grup z wynajęciem sali, i wiele innych.

Sąsiedztwo głównego szlaku komunikacyjnego sprawia, że jest to również doskonały punkt wypadowy w kierunku Bielska-Białej i Beskidów, jak również Katowic i Śląska.

Pozostałe artykuły o rekreacji i podróżach:

About