Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF (7)Skok ze spadochronem to marzenie wielu miłośników sportów ekstremalnych. Trudno wyobrazić sobie większą dawkę adrenaliny, niż ta która towarzyszy temu właśnie rodzajowi sportu. Wiele osób decyduje się na skok w tandemie, który odbywa się wraz z instruktorem. Ci, którzy zakochują się w tym ekstremalnym sporcie korzystają jednak także z kursów spadochroniarskich, dzięki którym mogą później samodzielnie wykonywać skoki.

Kursy i szkolenia spadochronowe AFF są kursami, których ukończenie pozwala na wykonywanie skoków ze spadochronem samodzielnie właśnie. Przyspieszona nauka swobodnego spadania, jak przetłumaczyć można z angielskiego skrót AFF, składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Nauka teorii rozpoczyna się przed pierwszym skokiem i trwa przez całe szkolenie. Ćwiczenia praktyczne rozpoczynają się na uprzęży, a kończą już w powietrzu. Po ukończeniu kursu i uzyskaniu licencji skoczek nabywa uprawnienia do samodzielnego wykonywania skoków ze spadochronem. Kursy takie odbyć można w wielu miastach w Polsce.

Pozostałe artykuły o rekreacji i podróżach:

About