Birma wycieczki

Birma wycieczki

Birma to wciąż jeden z najbardziej dziewiczych krajów Azji. Przez lata, kiedy był rządzony przez reżim wojskowy, turyści raczej go unikali, a władze unikały gości. Dziś coraz bardziej otwiera się na świat i turystów. Ale to wciąż kraj, gdzie życie toczy się wolnym rytmem zgodnie z filozofią buddyjską, która dominuje w tym kraju. To, z czego znana jest Birma, to oczywiście dziewicza i dzika przyroda, gdzie znajdują się całe połacie ziemi nie zniszczonej jeszcze działalnością człowieka.

Birma jest krajem, który jest szczególnie chętnie odwiedzany przez wyznawców buddyzmu. Znajduje się tam mnóstwo świątyń poświęconych Buddzie. Do tego stopnia, że nazywana jest ona krajem świątyń.
Dla osób, które interesuje Birma wycieczki organizowane są przez wiele biur podróży. Najbardziej polecane są wycieczki objazdowe. Najlepiej wybrać wycieczkę trwającą dwa tygodnie. Wtedy uda się zobaczyć całkiem sporo atrakcji tego dużego kraju. Birma jest szczególnie polecana osobom lubiącym kontrastującą z naszą cywilizację i różnorodność.

Pozostałe artykuły o rekreacji i podróżach:

About