Apartamenty Sopot

Apartamenty Sopot

Apartamenty Sopot (5)Sopot jest miastem na prawach powiatu, które zlokalizowane jest w północnej Polsce nad zatoką Gdańską. Sopot jest uznany za miasto uzdrowiskowe. To właśnie w Sopocie spotyka się świat artystów turystów oraz naukowców. W mieście tym organizowane są takie wydarzenia jak koncerty, wystawy, konferencje. Ulice są tutaj pełne kawiarni przyjezdnych gości, a także mieszkańców.

Sopot oferuje wiele ciekawych miejsc. Będąc w Sopocie nie sposób nie wybrać się na molo, które jest najdłuższą budowlą tego typu w Polsce i Europie. Jego długość sięga ponad 500 metrów, zbudowane zostało na początku dziewiętnastego wieku. Równie dużym zainteresowaniem turystów cieszy się Monciak w Sopocie. Jest to główny deptak w mieście, głośny kolorowy, tłoczny z zabytkowymi kamienicami dookoła. Ostatnią znaną atrakcją jest Opera Leśna czyli zadaszony amfiteatr.

Wybierając się do Sopotu z pewnością nie będziemy mieli problemu ze znalezieniem noclegu. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki frazę Apartamenty Sopot, a dostaniemy dostęp do setek ofert.

Pozostałe artykuły o rekreacji i podróżach:

About