Czarter jachtów morskich Bałtyk

Czarter jachtów morskich Bałtyk
Czarter jachtów morskich Bałtyk
1 vote, 8.00 avg. rating (79% score)

Giżycko czarter jachtówCzarter jachtów morskich Bałtyk to idealna okazja dla znajomych oraz rodzin, aby wynająć jacht i wyruszyć w niezapomnianą podróż po Bałtyku. Czarter, czyli inaczej wynajem to wspaniała szansa na spędzenie własnego urlopu – towarzyskiego, bądź rodzinnego.
Nasza firma zajmuje się czarterem jachtów na terenie morza Bałtyckiego. Jachty są w pełni wyposażone oraz niemal natychmiastowo gotowe na wyruszenie w głębię morza. Rejs może trwać od kilku godzin aż po kilka dni, a na pokładzie znajdzie się miejsce nawet do kilkunastu osób, więc śmiało klienci mogą zabrać ze sobą bliskich i dalszych znajomych oraz krewnych!
Zajmujemy się także rejsem w ramach stażów, a w trakcie okresu zimowego oraz mroźnej pogody organizujemy rejsy na wodach pływowych.
Dla niezdecydowanych oferujemy własną pomoc w obraniu kierunku, w który można się udać i zwiedzić pobliskie, nadmorskie miasta, a także – dalsze.
Czarter to wspaniała przygoda, którą może przeżyć każdy, a w przyszłości – zachować wspomnienia i dzielić się nimi z innymi.

Pozostałe artykuły o rekreacji i podróżach:

About