Autolaweta Warszawa

Autolaweta Warszawa
Autolaweta Warszawa
1 vote, 5.00 avg. rating (64% score)

Na rynku działa wiele firm świadczących usługi pomocy drogowej. Często są one prowadzone przez zakłady wulkanizacyjne czy serwisy samochodowe, które w ten sposób wzbogacają swoje oferty. Działają również przedsiębiorstwa, które pomoc drogową traktują jako podstawową usługę w swojej ofercie. Najczęściej usługi takie dostępne są przez 24 godziny na dobę (także w niedziele i święta), aby zapewnić kierowcom możliwość szybkiej reakcji na zgłoszenie awarii na drodze.
Pomoc drogowa obejmuje wiele różnych usług. Podstawą zwykle jest holowanie pojazdów. W przypadku wypadków i kolizji drogowych holowanie może jednak nie spełnić potrzeb. Przy większych zniszczeniach auta niezbędna może okazać się autolaweta Warszawa. Lawety różnią się pomiędzy sobą. Niektóre firmy posiadają pojazdy specjalne służące przede wszystkim do przewozu uszkodzonych samochodów osobowych. Kierowcy aut dostawczych, większych busów osobowych oraz pojazdów ciężarowych muszą zamówić nieco inną autolawetę.
Uszkodzony samochód może zostać odwieziony do serwisu samochodowego prowadzone przez firmę świadczącą usługi pomocy drogowej. Autolaweta może również zapewnić przewóz uszkodzonego auta do serwisu wskazanego przez klienta (np. do zakładu mechanicznego, z którego korzysta on na co dzień).

Pozostałe artykuły o rekreacji i podróżach:

About